SteltaForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SteltaForum

Cel mai tare forum din lume!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Metin2vip.eu

Go down 
AuthorMessage
Admin
Proprietar
Admin


Mesaje : 243
Data de inscriere : 12/10/2012

Metin2vip.eu Empty
PostSubject: Metin2vip.eu   Metin2vip.eu Icon_minitimeFri Oct 19, 2012 5:00 pm

Pentr-u orice intrebare legata de Metin2Vip ma puteti contacta pe id de messenger : metin2_vips
Pe pagina principala www .metin2vip.eu va apare un xat jos in partea stanga scrie Metin2vip dati acolo si va puteti loga si downloada serveru.

Rate: *600%
Experienta: *700%
Yang: *1000%
Obiecte: *200%
Iteme Noi 2012
Skiluri Noi 2012
Fierar: * 100%
Tyrax: * 100%
Timp Online: * 24/24
Level Maxim : 225
Servaru este: PVP - PVM

Buguri rezolvate: Nu am intalnit nici un bug
Regat recomandat: Toate deoarece vom face un event intre regat
Eventuri :aproape zi de zi ! si multe alte chesti noi si funy ..!!


Site: * www .metin2vip.eu (fara spatiu intre www si . )
Client & Luncher Download:* Il gasiti pe site


Descriere: Este un server PVM-PVP cu level maxim 225. GM de treaba, se organizeaza eventuri.Aveti la shop otele,bijuterii. E.t.c.Armele si armurile evolueaza pana la arme si armuri de 225 (2012).Este Shop special pentr-u itemele 2012 care nu sau mai intalnit pana astazi pe alte servere de metin. Bonusurile sunt potrivite max hp 3500, max aparari sabie/foc/pumna.. 15% / Semi-om,patrunzatoare ,critica 20% /Rezistenta Otrava si Sanse de Blocare 15%. Exista mape speciale Catacombe/Mapa de 101 si de nivelu 130.Avem NPC pentr-u Skillurile P care se iau de la lvl 6 si costa 2kk,in acel NPC se poate schimba Rasa ,elimina frizura,puteti reseta statusu sau magiile.
Serverul este in Limba romana ,sunt ceva probleme mici nu este tradus 100% in limba romana ...dar bonusurile sunt traduse 100% in RO.Acest server are Client 2012 .Va asteptam pe Server!
Va rog sa lasati un comentariu in legatura cu acest server minunat de metin2.

Video youtube : /watch?v=knm50B8DIt8&feature=player_embedded



Restu va asteptam sa vedeti !!
Back to top Go down
https://steltaforum.forummo.com
 
Metin2vip.eu
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
SteltaForum :: Servere-
Jump to: